Chata Ostrica - Ubytovanie v Slovenskom raji Chata Ostrica - Ubytovanie v Slovenskom raji Chata Ostrica - Ubytovanie v Slovenskom raji Chata Ostrica - Ubytovanie v Slovenskom raji Chata Ostrica - Ubytovanie v Slovenskom raji Chata Ostrica - Ubytovanie v Slovenskom raji Chata Ostrica - Ubytovanie v Slovenskom raji
HomePage / Chata Ostrica / Kronika hostí /

Kronika hostí

Nechajte nám svoj odkaz v kronike!

Meno:
Váš odkaz:
Overenie: Captcha 
Odpíšte text z obrázku.
Rozlišujú sa malé a veľké písmená.
   
 

Napísali o nás

Meno: Ghetto Sisters
Napísal: Exkluzívny pobyt v exkluzívnej chate....Ďakujeme veľmi pekne za chvíle, ktoré sme v Chate Ostrica prežili....Ak sa niekedy vrátime, tak naša voľba je jednoznačná:)
Dátum: 2017-06-16 11:29:49

Meno: Boris a Olivia
Napísal: Boli sme uz niekolkokrat - super chata, super majitel dibta komunikacia... este sa urcite vratime
Dátum: 2016-12-30 05:47:09

Meno: Marián
Napísal: Nádherné ubytovanie v kategórii nadštandard - luxus. Vybavenie interiéru spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Celkové hodnotenie a konečný dojem dosahuje najvyšší možný rebríček. Vrelo odporúčam.
Dátum: 2015-01-13 11:32:09

Meno: Stela
Napísal: Nádherné ubytovanie so všetkým, čo prináleží pobytu v kategórii nadštandard - luxus. Vybavenie interiéru spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších klientov, exteriér zasa ponúka nádhernú scenériu okolitej prírody, možnosť turistiky či dokonalého relaxu a sladkého nič-nerobenia. Celú fantastickú atmosféru tejto krásnej drevenice dotvára možnosť využitia wellness pobytu v neďalekom príjemnom hoteli, ktoré je nepochybne dokonalou pridanou hodnotou celého fantastického zážitku po strávení neobyčajných chvíľ na Chate Ostrica :) Celkové hodnotenie a konečný dojem dosahuje najvyšší možný rebríček. Vrelo odporúčam :)
Dátum: 2014-01-07 06:18:40

Meno: Tineke and Jan
Napísal: Thank you very much for your hospitality. We had a beautiful stay in your wonderful house. We enjoyed the environment and loved the walks in Slovensky Ray. Also very nice of you to show us where to find a restaurant and a shop. We made several trips to Tatra and other beautiful towns and villages in SK. Who knows we will return some time in future. Tineke and Jan The Netherlands
Dátum: 2013-10-27 02:21:40

Meno: Peter Dudík
Napísal: Boli sme ubytovaní v chate Ostrica, veľmi dlho sme na internete hľadali vhodné miesto na dokonalý oddych a "útek" pred stresom a pracovným zhonom, a našli sme...Chata Ostrica- miesto maximálnej pohody spojenej s vysokým komfortom ubytovania. Príjemné tiché prostredie vhodné na pasívny aj aktívny oddych. Môj názor- keby bola v Colorado Aspen, tak Banderas je tam stálym hosťom:-) Ďakujeme.
Dátum: 2013-04-21 14:40:25

Meno: Gabriela
Napísal: Pani Gabriela P. z Prednej H. Vam dakuje za prijemny pobyt na Vasej krasnej drevenici. Vase nadherne prostredie a pozitivna atmosfera blahodarne prospela nielen mne, ale aj mojmu synovi. Odporucam kazdemu, ktory ma tiez zdravotne problemy depresivneho alebo neurozneho charakteru, je to oaza na nervy. Takisto dakujeme aj hostitelom za ustretovost a milu pohostinnost. Dakujeme :)
Dátum: 2013-01-11 09:52:33